HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım

Profesyonel hizmet anlayışı ile yaptığımız web tasarım işinde önceliğimiz, müşterilerimizin kurumsallığını ve prestijini ön plana çıkartacak web siteleri tasarlamak. Kurumsallığınızı yansıtmayan web siteleri hiçbir fayda sağlamadığı gibi, aksine size zarar verir.

Web tasarım, bünyesinde birçok teknolojiyi barındıran genel bir tabirdir. Günümüzde e-ticaret başta olmak üzere, birçok kategorideki web siteleri, domainler, hostingler, sunucular, adwords reklamları gibi birçok kategoriyi içinde barındıran web tasarım sürekli yenilenen bir yazılım teknolojisidir.

Bizler gelişen web tasarım teknolojisi'ni yakından takip edip, web site tasarımlarımızı bu teknolojiye uygun yapıyoruz.

Web Tasarımda Nelere Dikkat Ediyoruz?

Sektör Analizi

Bir web tasarım projesine başladığımızda öncelikle, müşterimizin web sitesini ne amaçla yaptırdığına dikkat ederiz. Ürün tanıtımı yapacak ise web sitesini ürün tanıtımına uygun tasarlarız. Firma tanıtımı yapacak ise yine buna uygun altyapıda bir çalışma yaparız. Her işin ve sektörün gereksinimleri farklıdır. Biz bu farklılıkları analiz eder ve ona göre projeyi başlatırız. Bu çalışma esnasında müşterimizin görüşlerinide gözardı etmeyiz ve onunla istişare ederek projeyi geliştiririz.

Grafik Analizi

Her sektörün renk uyumu farklıdır. Görsel tasarımı iyi olmayan veya firmanın kurumsallığına uygun olamayan web sitesi ziyaretçilere itici gelir ve siteden çıkarlar. Her rengin insan üzerinde bıraktığı bir iz vardır. İnsanlar internette bir ürün ararken gözleri o ürünün rengini dikkate alır.

Örnek vermek gerekirse;

Baharat işi yapan bir firma sitesi düşünün. İnsanlar arama motoruna doğal bitkiler ile ilgili arama yaparken beyin hemen yeşil mavi gibi doğa renklerine odaklanır. Sizin siteniz eğer bu renklere uyumlu değilse ziyaretçi hemen sitenizi terkedecektir. Buna en büyük kanıt sosyal paylaşım siteleridir. Dikkat ederseniz hepsinin rengi mavi tonlarıdır. Mavi tonlar insanı psikolojik olarak rahatlatan renklerdir. O nedenle sosyal paylaşım siteleri mavi tonlarında tasarlanmıştır. Renklerin insan üzerinde bıraktığı izler ile alakalı yüzlerle makale yazılmıştır. Bizler bu renk faktörünü dikkate alarak web sitesi tasarlarız.

Teknik Destek

Belkide web tasarım firması araştırırken en fazla dikkat etmeniz gereken husus web tasarım sonrası teknik destektir. Web siteniz ile alakalı sürekli teknik desteğe ihtiyaç duyacağınız için sürekli web tasarım firması ile iletişim halinde olmanız gerekecek. Bizler web tasarım sonrası müşterilerimize bu desteği veriyoruz. Gerek telefon ile gerekse online destek ile sürekli müşterilerimizle iletişim halinde oluyoruz.

Bol Altyapı Seçeneği

Yukarda bahsettiğimiz gibi her sektörün ve sitenin gereksinimleri birbirinden farklıdır. Bizler bu farklılığı dikkate alarak sizin için farklı kategorilerde web tasarım paketleri hazırladık. Bu paketler altyapısı itibarıyla esnek yazılımlardır. Müşterinin isteğine göre tasarım değişikliği yapılır ve öyle yayınlanır. Herhangi bir paketi satın alan müşterimiz, o web tasarım paketini olduğu gibi kullanmak zorunda değildir. Kurumsallığına ve isteklerine göre dizayn edilir ve öyle teslim edilir. Web tasarım paketlerini kategorilendirmemizin amacı müşterilerimizin doğru altyapıya sahip bir web sitesi seçmelerine yardımcı olmaktır. Web tasarım paketleri görsellerden ibarettir. Altyapısı her firma için sıfırdan yazılır. Web tasarım paketlerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  • E-Ticaret yazılımları
  • Kurumsal Yazılımlar
  • Bireysel yazılımlar
  • Firma tanıtım yazılımları
  • Ürün tanıtım yazılımları
  • Haber sitesi yazılımları

Bu paketlerden dilediğini seçebileceğiniz gibi bunların haricinde ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlarımızıda tercih edebilirsiniz.

logo 0549 363 93 93 7 /24 Destek Hattı E:Mail: yasin@senysn.com

Tevfik İleri Mah. Gönül Sok. NO: 4/16 Pursaklar / Ankara


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.